Osvedceny zpusob boje proti drogam
Help linka 
733 788 788

 má celkovou kapacitu 7 klientů (4 ženy s dětmi +  3 ženy bez dětí)

Pomáháme závislým ženám na drogách, alkoholu a gamblingu najít prostředky a sílu vedoucí k trvalé abstinenci. Pokud vy nebo vaši blízcí máte problémy, které sami nezvládáte, obraťte se na naši helplinku, kde vám pracovník blíže vysvětlí možnosti nástupu, pomůže vám vyhodnotit vaše potřeby, najít řešení a blíže vám vysvětlí fungování programu. 

Programy jsou členěny do 5 etap zhruba po 2 až 4 měsících a zahrnují:
- režim
- vzdělávací aktivity
- skupinové a individuální poradenství
- volnočasové aktivity a sport
- zátěžové programy
- výcvik v pracovních návycích a zodpovědnosti
- práci s rodinou a blízkými
- trénink sociálních dovedností a zodpovědnosti
- finanční a dluhové poradenství
- prevenci relapsu
- bohoslužby

Během programů spolupracujeme také s blízkými klientů (rodina, partneři). Důležitou součástí programu je pomoc s „návratem do běžného života“, kde je naší snahou vytvářet silné vztahy s církvemi a jejich komunitami, tak aby klienti mohli nalézat novou vztahovou síť, mimo prostředí závislosti, získat podporu v hledání práce, bydlení a případně dalšího poradenství.

Klienti, kteří se nemají po programu kam vracet, využívají také naše programy Re-enter, které nabízí až 6 měsíční bydlení a poradenství, v oblasti zvládání hospodaření, dluhů, stresu a osobního růstu.

V případě, že hledáte pomoc, radu nebo detailnější informace o možnostech nástupu či průběhu programu, kontaktujte nás na 739 524 833 nebo napsat na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., informace pro klienty naleznete zde: INFORMACE