Osvedceny zpusob boje proti drogam
Help linka 
733 788 788
 jiri a gabi

Jiří a Gabriela Zavadští

Jiří byl u prvopočátku služby Teen Challenge v Tyře, nejdříve jako student a později, jako pracovník. V současnosti dohlíží nad chodem celého střediska v Poštovicích, stará se o skupinová a osobní studia ve středisku a o provozní záležitosti střediska. Je ženatý s Gabrielou, se kterou mají tři děti: Matyáše, Vendy a Viki. Gabriela se ve středisku stará o sociální a zdravotní záležitosti našich studentů spolu s pokladnou střediska a o další potřebné věci. 

pavel midrla

Pavel Midrla

V roce 2002 dokončil program TC. Ve středisku v Poštovicích je zapojen do práce studentů. Stará se o údržbu střediska o kuchyň a vede tým mobilního kontaktního centra. Je ženatý s Markétou a spolu mají dcery Sáru, Eunice a Salome.

milan-vladar

Milan Vladař

Je zaměstnaný od roku 2010. Ve středisku se věnuje studentům při pracovních aktivitách. Pomáhá příležitostně při práci v kontaktních centrech v Praze a Teplicích. Je šťastně ženatý s Janou, se kterou má krásnou dceru Šárku a syna Štěpána.

 GrulaJ

 

Jan Grůlla

Honza má na starosti stavební činnosti střediska. Jezdí na "kavárny", kde pracuje s lidmi na ulicích. Je také zapojen do práce ve středisku, formou denních služeb, kde tráví čas se studenty. Je to velmi šikovný stavbyvedoucí, za což jsme vděční.