Osvedceny zpusob boje proti drogam
Help linka 
733 788 788

Adresa: Teen Challenge, Poštovice 1, 273 71 Zlonice

Tel: 733 788 788
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Č.ú. 110 110 3329/5500 Raiffeisen bank

Využívejte prosím variabilního symbolu 111

 

 jiri a gabi

Jiří a Gabriela Zavadští

Jiří byl u prvopočátku služby Teen Challenge v Tyře, nejdříve jako student a později, jako pracovník. V současnosti dohlíží nad chodem celého střediska v Poštovicích, stará se o skupinová a osobní studia ve středisku a o provozní záležitosti střediska. Je ženatý s Gabrielou, se kterou mají tři děti: Matyáše, Vendy a Viki. Gabriela se ve středisku stará o sociální a zdravotní záležitosti našich studentů spolu s pokladnou střediska a o další potřebné věci. 

pavel midrla

Pavel Midrla

V roce 2002 dokončil program TC. Ve středisku v Poštovicích je zapojen do práce studentů. Stará se o údržbu střediska o kuchyň a vede tým mobilního kontaktního centra. Je ženatý s Markétou a spolu mají dcery Sáru, Eunice a Salome.

milan-vladar

Milan Vladař

Je zaměstnaný od roku 2010. Ve středisku se věnuje studentům při pracovních aktivitách. Pomáhá příležitostně při práci v kontaktních centrech v Praze a Teplicích. Je šťastně ženatý s Janou, se kterou má krásnou dceru Šárku a syna Štěpána.

 GrulaJ

 

Jan Grůlla

Honza má na starosti stavební činnosti střediska. Jezdí na "kavárny", kde pracuje s lidmi na ulicích. Je také zapojen do práce ve středisku, formou denních služeb, kde tráví čas se studenty. Je to velmi šikovný stavbyvedoucí, za což jsme vděční. 
 

 

 

 

 

 

   

Máte zájem nás podpořit?
číslo účtu
104 110 73 27/5500

    daruj jedním klikem