Osvedceny zpusob boje proti drogam
Help linka 
733 788 788

Historie
Služba v Teplicích začala v roce 2003 díky modlitbám v tomto městě. V dubnu roku 2004 byla započata služba prostitutkám a v tomto roce se otevřelo první kontaktní místo – kavárna. V těchto prostorách jsme vydrželi jen půl roku, protože zde v zimě byl problém s topením. Nové prostory byly otevřeny v roce 2005. A i z těchto prostor jsme se nakonec odstěhovali opět na jiné místo. Zde byla činnost kontaktního centra po čase ukončena z finančních důvodů. Na nějaký čas byla tedy služba v Teplicích pozastavena.

V současné době se snažíme čas od času do Teplic jezdit.

Cíle
Cílem naší služby je přinášet prostitutkám, narkomanům naději živého Krista. Ukázat jim pravdu. Naším cílem je také větší počet dobrovolníků, kteří by se věnovali této nelehké službě. Budete-li mít zájem a vnímáte-li povolání do této služby, určitě se ozvěte a nečekejte.

Vize
Velikou vizí vedoucího streetworku je mobilní-pojízdná kavárna. Prosíme o modlitby, protože to není levná záležitost - o Boží zázrak. Dále nám leží na srdci, aby oslovené ženy opustily to místo a začaly úplně nový život. K této vizi se vztahuje i oprava nového ženského střediska, kde bude větší kapacita míst pro ženy. Pracujeme také na změně, kontaktních lístečků.

Zaměření
Soustředíme se především na službu prostitutkám, narkomanům, kteří žijí v rozbitých domech. Nevyhýbáme se pomoci alkoholikům, bezdomovcům, ale z důvodů potřeby zde v Teplicích jsme prvořadě zaměřeni na práci se ženami na ulici.