Osvedceny zpusob boje proti drogam
Help linka 
733 788 788

Úvod do kavárny
Pokud jste se dostali až sem, je pravděpodobné, že jste z Brna a okolí a že potřebujete pomoc, radu, informaci… V tom případě Vás chceme povzbudit, abyste nás kontaktovali telefonicky, použili k domluvě naši emailovou adresu, nebo nás přímo navštívili. Jsme tu pro Vás, chceme Vám pomoci a pokud to bude možné, podílet se na řešení Vaší situace.

Historie
Teen Challenge v Brně bylo založeno v roce 1998, kdy jsme pronajali malou místnost v obytném pavlačovém domě a zřídili zde kontaktní centrum. Momentálně v Brně máme mobilní centrum, ve kterém je možno nás najít a je zde pravidelně přistaveno. Na chodu tohoto centra se podílí pracovníci, studenti a dobrovolníci TC.

Cíle
Služba kavárny je především první kontakt. Protože jsme křesťanské zařízení, je to především evangelizace. Mluvíme s lidmi, kteří mají problémy, motivujeme je a navrhujeme jim možná řešení. Kavárně Teen Challenge najdou lidé s problémy služebníky, kteří jim budou naslouchat a přemýšlet spolu s nimi o možnostech pomoci. Věříme, že Bůh má schopnost pomoci člověku v každé situaci.

Program
Kavárna Teen Challenge je otevřena každou středu od 19 do 22 hodin pro veřejnost
Telefonicky je možno si sjednat individuální konzultaci

Modlete se prosím s námi:

  • aby Bůh jednal v srdcích lidí, kterým sloužíme
  • aby Bůh otevíral dveře tam, kde máme být
  • aby Bůh potvrzoval naši službu divy a zázraky
  • aby Bůh skrze děti působil v rodinách
  • za naplnění našich finančních potřeb
  • za dobrovolníky z řad křesťanů, kteří by v této službě chtěli stát

Náš tým
Pavel Midrla, vedoucí práce v Brně a okolí,

Výzva

Protože náš provoz je hrazen převážně z darů, chtěli bychom mezi lidmi, kteří mají tuto službu na srdci, získat dárce, nejlépe pravidelné. Nejlepší formou je převod na účet, můžete i zavolat na náš kontaktní telefon a domluvíme se na jiných formách. Číslo účtu brněnského kontaktního centra Teen Challenge najdete v kontaktech, dary jsou odpočitatelné od základu daně z příjmu.

Pokud se chcete stát dobrovolníky v Teen Challenge nebo se jen zajímáte o službu, popřípadě chcete nějaké informace můžete nám zatelefonovat nebo se za námi po předešlé domluvě přijďte podívat. Rádi vás u nás uvidíme. Pokud máte zájem dozvědět se o nás něco víc, pošlete nám e-mail nebo zavolejte.